שירותים מעבדת מחשבים בקריות SCompuTech

תיקון מחשבים בחיפה

הסבר לגבי מעבדת מחשבים בחיפה והקריות

מעבדות לתיקון מחשבים מתמחות בפתרון תקלות, שירות ותיקון, במגוון רחב של נושאי מחשוב הקשורים לנושאי חומרה, לנושאי תוכנה ובעיות רשת מחשבים כמו גם הקמת רשתות.

מעבדת המחשבים SCompuTech מאזור חיפה והקריות עובדים במגוון הגדרות. המקיפות את המגזר הציבורי והפרטי כאחד מחשבים ניידים ונייחים.

בגלל קיומו הקצר יחסית של המקצוע, המשך קריאה...

תיקון מחשבים נייחים\שולחניים בחיפה והקריות

אסקומפיוטק  SCompuTech- היא מעבדה לתיקוני מחשבים נייחים\שולחניים האמינה ביותר בכל איזור חיפה והצפון. מהן הסיבות? תיקון מחשבים הוא לא רק מה שאנחנו עושים, זה מי שאנחנו. בעשור האחרון, קיבלנו מוניטין כטכנאי המחשבים המובילים, בגלל כישורי תיקון המחשבים שלנו. אנחנו כאן כדי לעזור ללקוח מכיוון שאנחנו יודעים שאתם במקום הראשון מבחינתנו. והנה כמה מהסיבות שאתם צריכים לנסות אותנו!

מעבדת לתיקון מחשבים בחיפה והקריות

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

המחשב הנייד הוא אחד המכשירים החשובים ביותר שאנשים משתמשים בהם על בסיס יומיומי. זו הסיבה העיקרית לכך שאנו מציעים שירותים מידיים של תיקון מחשבים ניידים בחיפה והקריות.

בין אם אתה משתמש ב- Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus , Toshiba, אנו יכולים להבטיח לך שהמחשב הנייד שלך יהיה בידיים הנאמנות ואנחנו נתקן את הבעיות שיש במכשיר.

האם הבעיה של הלפטופ שלך היא המשך קריאה...

טכנאי מחשבים בחיפה

גיבוי ושחזור, גיבוי נתונים

ביצוע גיבויים מסוגים שונים: למחשב ולשרת. ביצוע גיבויים מרכזיים להתקני NAS, כונני רשת ותקיות על השרת .

איבוד המידע שעל המחשב יכול להיות מאוד לא נעים. גיבוי נתונים, בטכנולוגיית המידע, הוא עותק של נתוני מחשב שנלקחו ונשמרו במקום אחר. לאחר אירוע של אובדן נתונים ניתן יהיה להשתמש בהם כדי לשחזר את הנתונים המקוריים .המשך קריאה...

התקנת SSD- מה זה SSD?

כונן במצב מוצק (SSD) הוא דור חדש של התקני אחסון למחשבים. כונני-SSD מחליפים דיסקים קשיחים מכניים מסורתיים על ידי שימוש בזיכרון מבוסס פלאש, המהיר משמעותית.

טכנולוגיות אחסון ישנות יותר של דיסק הקשיח, פועלות לאט יותר, מה שהופך את המחשב לאיטי יותר. כונני SSD מאיצים מחשבים באופן משמעותי בגלל זמני הגישה לקריאה המשך קריאה...

מעבדת מחשבים בחיפה פירמוט

פירמוט מחשב והתקנת מערכת הפעלה

בעיקרון, פירמוט מחשב והתקנת מערכת הפעלה -הוא למעשה פירמוט של הכונן הקשיח\SSD. מכיוון שכל קובץ שנראה במחשב נמצא למעשה בכונן זה.

בפשטות? ההסבר הוא, הכנת הכונן הקשיח לשימוש וכתיבה מחדש והסרת כל התוכן שכבר היה בו. פירמוט הכונן מכין את מדיום האחסון לכתיבת מידע המשך קריאה...

תיקון מחשבים בחיפה תמונות

אנו מספקים שירותי מחשוב\ תיקון מחשבים בקריות וגם בחיפה.  מתמחים ברשתות תקשורת מחשבים, תיקוני מחשבים חומרה, תיקוני מחשבים ברמת תוכנה. מחשבים ניידים ונייחים, מחשבי מיני פיסי ואול אין וואן (AIO). ובעצם אנו מספקים שירות מקצועי לכל מחשב.

טכנאי מחשבים בחיפה והקריות

אודות SCompuTech

SCompuTech הוא עסק פתרונות טכנולוגיים בבעלות מקומית, הפועל על מנת לספק ערך מצוין ללקוחות, למגזר הפרטי והעיסקי, על ידי אספקת מוצרים ושירותים יוצאי דופן המותאמים להתאמה לצרכי הלקוח והתקציב האישיים, תוך שהם מספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הטכנולוגיה. SCompuTech היא מעבדת מחשבים, החל מטיפול ותחזוקה של מחשבים האישיים, דרך הקמה ותחזוקה של רשתות משרדיות\ביתיות, וכלה ברשתות מורכבות הכוללות שרתים. בשירות המוצע מגיע טכנאי מחשבים\מנהל רשת עד למקום כדי לטפל בבעיה. שירות מקצועי לכל מחשב. מעבדת מחשבים בחיפה והקריות פגוש את מומחי הטכנולוגיה וצוות התמיכה שלנו:

מחשבים ניידים: זהות ורקע

מחשב נייד הוא מחשב אישי קטן דמוי "צדפה" או "מחברת".בדרך כלל, למחשבים ניידים יש מסך מחשב דק: LCD או LED, המותקן בחלק הפנימי של המכסה העליון של "המחברת" ומקלדת אלפאנומרית מבפנים.מבנה "המחברת" או הצדפה"  נפתח לצורך שימוש, ונסגר לצורך נשיאה וניידות.

מחשבים ניידים\לפטופים (באנגלית Laptop) קיבלו את שמם בשל הרעיון שאנשים יניחו את המחשבים, במהלך השימוש, על ברכיהם. במקור, הייתה הבחנה בין מחשבים ניידים "לפטופ" למחשבים ניידים "נווטבוק" שכן האחרונים היו קטנים וקלים יותר.עם זאת, מאז 2014, אין הבדל והמחשבים הניידים משמשים בדרכים שונות – בעבודה, לחינוך, למשחקים, גלישה באינטרנט, מולטימדיה אישית ושימוש כללי כמחשבים ביתיים.

המחשב הנייד הראשון נוצר בשנות השבעים על ידי יבמ IBM. מאז הם נעשו הרבה יותר ניידיים. כעת ישנם מחשבי לפטופ  שונים עם מעבדים מודרניים מרובי ליבות ומספר שעות של אנרגית הסוללה.

מאז הצגתם, מאפייני הגודל והצורה של מחשבים אישיים התפתחו מאוד.  כיום, ישנם מגוון סוגים שונים של התצורה ושל הטכנולוגיה. היוצא מן הכלל היחיד הוא כאשר מותגים מסחריים קובעים מונח משפטי כגון "Ultrabook" שצוין על ידי אינטל. אחרת, די קשה לעשות את ההבחנות  בין הסוגים השונים.

הסיווגים השונים

חלק ממותגי מחשבים שאנו עובדים איתם

[hfe_template id='7144']

הסמכות טכנולוגיות רלוונטיות- מעבדת מחשבים בחיפה והקריות

שרון מאירי מחשבים בחיפה והקריות

שרון מאירי

מנהל
Administrator

מוסמך מיקרוסופט בניהול והנדסת רשתות

Windows 10

כתיבת תגובה