איש מחשבים מקצועי ואמין בחיפה והקריות

איש מחשבים עד הבית עד העסק

השירות המהיר והמקצועי בחיפה והקריות

באילו נושאים פונים למומחה מחשבים בחיפה והקריות

מטרת איש מחשבים

איש מחשבים מוביל מוכר במתן שירותי תמיכה טכנולוגית אמינים וחסכוניים כדי לפתור ביעילות את הבעיות הטכנולוגיות, התסכולים והאתגרים המורכבים והמתמשכים, אשר איתם מתמודדים העסקים בסביבות התלויות הטכנולוגיות המורכבות של היום. ב SCompuTech  אני שם אותך במקום הראשון. שירות לקוחות ברמה עולמית וגישת שותפות ייחודית הם רמה מעל שאר ספקי השירותים, עם פתרונות רשת פרואקטיביים מותאמים אישית הממזערים את זמן ההשבתה וממקסמים את הפרודוקטיביות. מומחה מחשבים אשר מוכן עם התמיכה והמומחיות כדי לעזור לך ולעובדים שלך להיות ממוקדים בעסק שלך, לא בכלים שלך. איש מחשבים מספק שירותי תחזוקה פרואקטיביים באזור הצפון. נועד להפחית את העלויות שלך, בנוסף להגדיל את הרווחים שלך ולהפחית את הסיכונים העסקיים שלך, איש מחשבים אשר משתף איתך פעולה ומאפשר לך להתמקד בניהול העסק שלך, לא בטכנולוגיה שלך.

כאיש מחשבים למה דווקא אני?

למה SCompuTech?  מדי פעם, כמעט כולם אומרים "אני שונא את המחשב שלי". ובכן לעתים קרובות מילים אלה באות אחרי יותר מדי שעות של התגוששות עם הגולם הזה. אם כך הימנע מהשעות המתסכלות האלה ודאג לכל צרכי המחשב שלך להענות על ידי מישהו שמבין כל דבר שאתה תזרוק עליו.

SCompuTech הוקמה על ידי שרון מאירי, מתוך תשוקה לפתרון בעיות ומתן תמיכה טכנית מהימנה לטכנולוגיה שלך. שרון כאיש מחשבים מנוסה, נוקט בגישה יזומה ואישית לשירותי מחשוב. עם SCompuTech, המחשבים והרשתות שלך יהיו נקיים מווירוסים ותוכנות ריגול ויפעלו בצורה חלקה.

אתה עסוק מידי מכדי לתת את הטכנולוגיה שלך למישהו אחר!

איש המחשבים

איש המחשבים מציע שירותי תמיכת מחשבים על ידי מומחים באתר ובמרחוק במחירים תחרותיים בשעות העבודה ולאחריה. השירותים כוללים:

שירותים זמינים בבתי מגורים

שירותים זמינים לבתי עסק

שלום לכם שמי שרון
מנהל רשתות IT מוסמך ומנוסה.
כמומחה מחשבים בחיפה והקריות עבדתי למעשה עם כל המחשבים וכל היבטי המחשוב השונים הכוללים חומרה ותוכנה והרכבתי מערכות מחשבים מכל הסוגים. ברשתות עסקתי החל מאלחוטיות דרך רשתות בינוניות\עסקיות וכלה ברשתות גדולות עם שרתים.

גם כשנראה שהמחשב תקין, בסטטיסטיקות שנעשו מדווחים כי  מאות אלפי קבצים חשודים המדווחים ממחשבים שונים מתגלים מדי יום. המחשב הוא מכונה מורכבת מאוד אף שנראה שהכל בסדר, מתחת לפני השטח מתרחשים תהליכים בלתי נראים. אי לכך תמיד שווה לבצע בדיקה מקצועית כדי לשפר את תפקודו וגם להאריך את משך חייו של המחשב.

 כמומחה מחשבים בחיפה והקריות  ומנהל רשתות שראה ותיקן כל תקלה אפשרית.  אני ממליץ לבצע בדיקות וטיפולי תחזוקה תקופתיים. אשמח לבצע זאת, או כל משימה אחרת,  עבור כל אחד מכם. כאשר מדובר במחשבים ורשתות, השרותים שאני מספק הם שירותי מחשוב מהשורה הראשונה 'והשידוך המושלם למחשב שלכם'.

להלן מספר תקלות נפוצות, טיפים ועצות שימושיות לגבי הטיפול במחשב.
תודה ותהנו!

איש מחשבים בחיפה והקריות

תמיכה תכנית בחיפה והקריות
טכנאי מחשבים IT