רשתות מחשבים בחיפה והקריות במחירים מצויינים

השירות המהיר והמקצועי בחיפה והקריות טכנאי מחשבים עד הבית עד העסק

התקשרו עכשיו אל מעבדת המחשבים המקצועית

שירות מעבדה מהיר "טכנאי אקספרס" על קטנוע בעל תצורה מותאמת למחשבים

שירותי מחשוב בחיפה והקריות

כשמדובר על רשתות מחשבים בחיפה והקריות SCompuTech  מספקת שירותי מחשוב נרחבים ללקוחות עסקיים באזור הצפון. אנחנו ערוכים לא פחות לספק שירותי מחשוב אף למגזר הביתי. צפו בביקורות בגוגל עסקים
הקו שמפריד בין רשתות עסקיות לרשתות ביתיות, הולך ומטשטש וזאת עקב שירותי המחשוב המרוחק של ימינו.

בין אם הרשת שלך היא משרד עם שרת ומסופים מרובים, ובין אם הרשת מקומית ביתית עם מכשירים שונים המתחברים לרשת זו, אנו נוכל לתת שרות.
במידה ואתם צריכים שנספק שרות לרשת שכבר קיימת או להקים אחת חדשה, הניסיון וההשכלה שלנו מכשירים אותנו לפתור כל תקלה ובמהירות.
נעבוד עם ציוד שקיים או שנספק ציוד חדש כנדרש
.

רשתות מחשבים

5 הסוגים העיקריים של רשת מחשבים!

העולם מונע הטכנולוגיה של היום, פתח לעסקים דלתות חדשות רבות באמצעותן ניתן להתחבר ללקוחות, לספקים ולשותפים אחרים שלהם. הודות לריבוי רשתות המחשבים, כמעט כל ארגון יכול למנף את הטכנולוגיה הזו כדי לקחת את העסק שלו לשלב הבא. דהַיְינוּ ייתכן שאתה שואל את עצמך מהי בדיוק רשת מחשבים ומה היתרונות שיכולים להיות לה עבור החברה שלך.

אם כך רשתות מחשבים הן תהליך של קישור שני מחשבים או יותר כדי שיוכלו לשתף מידע ומשאבים. ישנם מספר סוגים שונים של רשתות מחשבים שעליך להיות מודע\ת אליהם בעת הטמעת מערכת רשת בעסק שלך. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על חמשת הסוגים העיקריים של רשת המחשבים!

 

מהי רשת תקשורת מקומית?

רשת תקשורת מקומית Local Area Network, או רשת LAN. זו היא קבוצה של מחשבים המחוברים לרשת יחד באותו מרחב פיזי. LAN משמשות בעיקר בתוך בניין יחיד או בסביבת קמפוס אחת, כגון בסביבה משרדית. דוגמאות ל-LANs כוללות מעבדת מחשבים, מעבדה לאוניברסיטה או למתקן רפואי, או קבוצת מחשבים הממוקמת בבניין משרדים יחיד. בעת הגדרת רשת LAN, עליך לשקול את סוגי הכבלים שבהם תשתמש עבור הרשת. כמו כן את מספר ההתקנים שיורכבו יחד (צמתים) ואת הטופולוגיה של הרשת. הטופולוגיה של רשת מתייחסת לפריסה של הרשת ולאופן שבו ההתקנים מחוברים. רשתות LAN הן לעתים קרובות קוויות ומספקות חיבורים במהירות גבוהה בין התקני רשת. זאת בהשוואה ל-WAN.

 

מהי רשת תקשורת מרחבית?

רשת תקשורת מרחבית Wide Area Network, או WAN. זו מחברת בין שתי רשתות תקשורת מקומיות או יותר המופרדות פיזית זו מזו. WANs מחברים לעתים קרובות משרדים מרוחקים או סניפים זה לזה או למשרד הראשי. אם כך הסניפים יכולים להיות ממוקמים בעיר אחרת או אפילו במדינה אחרת.  בעת הגדרת WAN, עליך להעריך תחילה את הצרכים של העסק שלך. לדוגמה, עליך לקבוע אם יש צורך ברשת פרטית או ציבורית. בנוסף, עליך לשקול את הטופולוגיה של הרשת ואת פרוטוקולי הרשת שבהם עליך להשתמש. רשתות WAN הן לעתים קרובות קוויות, אך הן יכולות להיות גם אלחוטיות. רשתות WANs איטיות יותר מ-LANs, אך אין להן אותן מגבלות כמו ל-LAN. LAN יכול לחבר סוגים רבים ושונים של התקנים כגון מחשבים, מחשבים ניידים, מדפסות, שרתים, מכונות וירטואליות ועוד. האינטרנט הוא הדוגמה הנפוצה ביותר של WAN.

 

רשת אלחוטית

רשת אלחוטית WIFI היא סוג של רשת מחשבים שאינה משתמשת בחוטים כדי לחבר התקנים. תחילה, רשתות אלחוטיות משתמשות בגלי רדיו אלקטרומגנטיים כדי להעביר נתונים בין התקנים. כל זאת במקום חוטים פיזיים.  אי לכך אלחוטית היא בחירה מצוינת כאשר אין לך את היכולת להפעיל חוטים בין מכשירים, כגון במיקום מרוחק. שנית רשתות אלחוטיות משדרות נתונים על גבי גלי רדיו בטווח תדרים הנקרא "ספקטרום הרדיו". גלי הרדיו המשמשים ברשתות אלחוטיות נופלים לתוך רצועות התדרים ללא רישיון. הזמינות היא לכולם ללא צורך בקבלת רישיון מסוכנות ממשלתית. לעומת זאת רשת תקשורת מרחבית (WAN) היא רשת מחשבים המחברת מחשבים או רשתות מחשבים הנמצאים במקומות שונים. רשתות WAN גדולות יותר מרשתות- LAN, אלו המוגבלות לבניין או לקמפוס יחיד. 

 

עבודה ברשת בענן

עבודה ברשת בענן היא תהליך של חיבור מכשירים מרוחקים לענן. ראשית המטרה של עבודה ברשת בענן היא ליצור רשת שנותנת לך גישה לנתונים העסקיים שלך כמעט מכל מקום. אם כך עבודה ברשת בענן יכולה להיות מועילה במגוון מצבים. למשל, כאשר העסק שלך חווה הפסקת חשמל. עבודה ברשת בענן מעניקה לך גישה לרשת דרך האינטרנט.

בדרך כלל יהיה עליך להשתמש בספק שירותי רשת מבוסס ענן כדי ליצור רשת ענן. ישנם שלושה סוגים עיקריים של עבודה ברשת בענן:

– ענן ציבורי:

אתה משתף רשת עם עסקים אחרים שניגשים לאותו ספק ענן ציבורי. זה מאפשר לך להגדיל את הרשת שלך באופן זמני או במהלך מצב חירום.

– ענן פרטי:

אתה יוצר רשת מותאמת אישית עם ציוד רשת משלך. זה אומר שיש לך יותר שליטה על הרשת שלך, אבל זה גם אומר שיש לך יותר אחריות לתחזק את הרשת.

– ענן היברידי:

זה משלב את היתרונות של עננים ציבוריים ופרטיים כאחד. הענן ההיברידי מעניק לך גמישות רבה יותר בכך שהוא מאפשר לך להשתמש בשירותי ענן ציבוריים בעת הצורך.

 

מפעילי רשת וירטואלית

מפעיל רשת וירטואלית virtual network operator, או VNO. זו חברה המספקת לך גישה נוחה לרשתות הטלקום שהעסק שלך זקוק להן. כגון WAN, WLAN או גישה לאינטרנט. VNOs הם אופציה נהדרת עבור עסקים שאין להם את המשאבים לתחזק ציוד רשת משלהם תוך הפעלת הפעילות העסקית היומיומית שלהם. VNO יכול לעזור לך עם תכנון רשת, התקנה ותחזוקה שוטפת של הציוד שלך. אתה יכול גם לבחור לתת ל- VNO לנהל את כל הציוד שלך עבורך. VNO יכול לעזור לך להימנע מעלויות ציוד מראש ולאפשר לך להרחיב את הרשת שלך לפי הצורך.

 

לסיכום

כפי שניתן לראות, רשתות מחשבים הן מרכיב חיוני בכל עסק המסתמך על מחשבים. בין אם יש לך מחשב יחיד או מאות התקנים, רשת מחשבים יכולה לעזור לך לקחת את העסק שלך לשלב הבא. כעת, כשאתה מכיר את שלושת הסוגים העיקריים של רשתות מחשבים, תוכל להבין טוב יותר כיצד רשתות פועלות ומה עליך לעשות כדי להגדיר רשת עבור העסק שלך. באמצעות רשתות מחשבים, עסקים יכולים לשתף מידע בצורה חלקה, להעביר נתונים ולשתף פעולה עם ארגונים אחרים ממחשב יחיד. רשתות מחשבים יכולות להיות קוויות או אלחוטיות והן יכולות להיות מקומיות או אפילו בינלאומיות..

רשתות מחשבים בחיפה אזורי שירות

 • חיפה 
 • כרמל
 • רוממה
 • חיפה מערב
 • נווה שאנן 
 • כרמל מערבי
 • הדר

רשתות מחשבים בחיפה והקריות אזורי שירות

רשתות מחשבים ואטחה חיפה והקריות SCompuTech

רשתות מחשבים בחיפה והקריות שירותי מחשוב עסקי ואבטחה 

כשאנו מחברים את המחשבים ושאר המכשירים שלך אחד לשני ולאינטרנט, אנו מוודאים שחומות האש תקינות ובטוחות. שמירה על הגדרות חומת האש כראוי תגן מחדירה מבחוץ. כל זאת, בעוד עדיין תתאפשר זרימה חופשית של מידע.

מומחי החיווט יכולים לפרוס כאבלים ולחבר את החיבורים. כל זאת לאחר שנתכנן ונעצב את הרשת המקומית בדיוק לפי צרכיך.

מעבדת –SCompuTech  מציעה את שירותיה בכל אזור חיפה והסביבה. בדיוק כמו במעבדה, אנו מביאים את השירות שלנו אליך. אנחנו זמינים שישה ימים בשבוע. נגיע אל ביתך או משרדך כדי לספק את השירות במקום.  יש לנו גם שירות מרחוק על ידי חיבור מאובטח מרחוק.

ב SCompuTech מבינים את הנושאים המורכבים הקשורים בהקמת רשתות. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם דירות ועסקים. אנו מוודאים שהתשתית לרשת הספציפית מתפקדת ביעילות ובהתאם לצרכיך. בין אם זה חיבור המחשב הנייח שלך למחשב הנייד ברשת הביתית האלחוטית WIFI, או חיבור שרתים ארגוניים ומסופים לעסקים, המומחיות שלנו תתאים לצרכיך.

אז מה אנו מציעים:

שירותי רשתות מחשבים ותיקונם

הדוא"ל לא עובד תקין, או שאי אפשר להתחבר לאינטרנט צור קשר אנחנו פה בשביל לעזור...

תכנון

בין אם אתה מיישם את רשת המחשבים הראשונה שלך או משדרג את הנוכחית, אתה צריך שירותי ה- IT שלנו ואת הניסיון שלנו כדי שנעשה הכל נכון בפעם הראשונה.

התקנות

רשתות מחשבים אלחוטיות ורשתות קוויות, הן המומחיות שלנו. לא משנה אם יש לך 5 או 50 מחשבים אנו נעבוד כדי לוודא שתהיה לך רשת מחשבים אמינה ואיכותית.

אבטחה

האם אתה צריך אבטחה בסיסית או אבטחה מתקדמת. הזמן מנהל רשתות מומחה שיעזור לך אם כל רשת אפשרית.

תחזוקה

גם כשהרשת מותקנת כבר, עם הזמן עלולות להיות בעיות. כניסה להסכם ריטיינר תאפשר ניטור ותחזוקה שוטפים.

מחירים כדאיים

למרות הידע והניסיון, תמיד מוצאים דרך לאפשר את השירות שלנו בצורה כדאית.

התקנת רשתות:

 • חיווט
 • התקנת חומת אש
 • שיתוף קבצים ומדפסות
 • הטמעת תוכנה
 • הגדרת רשת וירטואלית פרטית
 • חיבור ותמיכה מרחוק

 

 

 

פלטפורמות מבניות:

 • Active Directory
 • התקנת שרת
 • התקנת שרת Small Business Server
 • פלטפורמות שרתים

שירותי אבטחה:

 • גיבוי מידע ושחזור
 • ניטור רשתות
 • ניטור שרתים