טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

טכנאי המחשבים הטוב ביותר בקרבתי

טכנאי מחשבים שיתקן כל בעיה במחשב או במחשב הנייד שלך.

שירות מקצועי שנמצא שם כשצריך,

איש מחשבים שירות מהיר, אבחון ופתרון מהירים.

טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

טכנאי מחשבים בקרית ביאליק. אנו מציעים מגוון רחב של שירות מקצועי למחשבים למגזר הפרטי והעסקי בחיפה, קריות, חוף הכרמל ונשר כֵּלְהַלָן: התקנה, תצורה ושדרוג מחשבי PC ומחשבים ניידים, כמו גם ציוד נלווה אבחון ופתרון בעיות בכל סוג של בעיות הקשורות לחומרה או תוכנה. ביצוע תחזוקה מונעת של ציוד המחשב האישי של הלקוח בנוסף התקנה ותצורה של מדפסת ברשת.

תיקון מחשבים

החלפת מסך מחשבים ניידים. החלפת או שדרוג מערכת ההפעלה.  בנוסף בניית מחשב אישי בהתאמה אישית לפי הדרישות המדויקות של הלקוח. תיקון מקיף ללוּחוֹת אם (יועבר ויתבצע ע"י מהנדס חומרה) של מחשב נייד ולסיכום כל בעיה אפשרית שתהיה למחשב שלך. כמו גם הַתְקָנָת תיקוני תוכנה. פִּתְרוֹן תקלות מערכת או בָּאגִים.

טכנאי מחשבים וניהול רשתות

בנוסף לעיל אנו עוסקים גם בהַתְקָנָת רשתות WIFI ורשתות אחרות וניהול רכיבים (שרתים, כתובות IP וכו'). הבטחת קישוריות של מחשבים, מחשבים ניידים או תבלטים, גם לרשת ה-LAN וגם לאינטרנט.

גיבויים

אגב גיבוי או שחזור נתונים שאבדו, נמחקו או נפגמו מהכונן הקשיח הפנימי במחיר סביר מאוד, זאת עם שיעור הצלחה גבוה באמצעות כלים מקצועיים ותוכנות מתקדמות.

אבטחה

ניהול אפשרויות אבטחה ותוכנות במחשבים וברשתות, כל זאת כדי לשמור על פרטיות והגנה מפני התקפות. לרבות וירוסים, תוכנות זדוניות, תוכנות פרסום, תוכנות ריגול ושאר סוגי מזיקים. כל זאת ללא סיכון לאובדן נתונים אישיים יקרים.

האם אתה נתקל בבעיות במחשב שלך?

SCompuTech היא מעבדת טכנאי מחשבים המספקת שירותים ופתרונות לכל צרכי ה-IT שלך.

אני טכנאי מחשבים בקרית ביאליק בשירות מלא שמוכן להתמודד עם כל בעיה שאתה מתמודד איתה כרגע – לא משנה כמה גדולה או קטנה.

ב-SCompuTech, אנו מבינים שטכנולוגיה חיונית לך או לעסק שלך. לכן אנו מציעים מגוון רחב של שירותים ופתרונות, מתיקון ותחזוקה ועד בניה עיצוב וקידום אתרים. אנו נעזור לך להפיק את המרב מהטכנולוגיה שלך ולשמור על פעילות המחשב והעסק שלך בצורה חלקה.

פנו אלינו עוד היום להתייעצות מה ניתן לעשות כדי לעזור לכם לחזור לפעילות במהירות האפשרית!

האם יש לך בעיות במחשב? טכנאי מחשבים בקרית ביאליק

ב-SCompuTech, אנחנו יודעים שבעיות במחשב שלך יכולות להיות מתסכלות וגוזלות זמן. לכן אנו מציעים מגוון שירותים שיעזרו לכם לחזור לשגרה בהקדם האפשרי. החל מתיקוני מחשב דרך ניהול מערכת וכלה ברשתות ושרתים, אנחנו מכסים אותך.

התקשרו אלינו עוד היום ותנו לנו לטפל בהכל!

טכנאי מחשבים בקרית ביאליק
הסמכות טכנולוגיות רלוונטיות

טכנאי מחשבים בחיפה
שרון מאירי מנהל Administrator
הסמכות IT מחשבים בחיפה והקריות
ניהול והנדסת רשתות הסמכות מיקרוסופט
טכנאי מחשבים בחיפה
הסמכות ווינדוס 10

במעבדה זו לא עובדים עם מחשבי MSI