ניקוי וירוסים בחיפה והקריות במחירים מצויינים

טכנאי מחשבים עד הבית עד העסק השירות המהיר והמקצועי בחיפה והקריות

התקשרו עכשיו אל מעבדת המחשבים המקצועית

אפשרות שירות מעבדה מהיר "טכנאי אקספרס" על קטנוע בעל תצורה מותאמת למחשבים

שירותי מחשוב בחיפה והקריות

 מהו וירוס מחשב - בקרו ב SCompuTech

בפסקה זו אסביר מהו וירוס מחשבים, קודם כל בדומה לנגיף שפעת, נועד הוירוס להתפשט ממארח למארח ויש לו יכולת לשכפל את עצמו. שנית, באותו אופן שוירוסי שפעת אינם יכולים להתרבות ללא תא מארח, כך גם וירוסים של מחשב אינם יכולים להתרבות ולהתפשט ללא תוכנות כמו קובץ או מסמך המכילים קוד או תוכנה זדוניים, שנכתבו כדי לשנות את אופן פעולתו של המחשב.

צריכים טכנאי לניקוי וירוסים בחיפה והקריות  ?
ניקוי וירוס מחשב- SCompuTech

במונחים טכניים יותר, וירוס מחשב הוא סוג של קוד או תוכנה זדוניים שנכתבו כדי לשנות את אופן פעולתו של המחשב. הוירוס מתוכנן להתפשט ממחשב למחשב אחר. וירוס פועל על ידי החדרה או הצמדה לתוכנה, מסמך לגיטימי, או תמונה, התומכים בפקודות מאקרו. זאת על מנת לבצע את קודו. מתוך כך בפעולותיו , לווירוס יש פוטנציאל לגרום לתופעות בלתי צפויות או מזיקות. כמו פגיעה במערכת ההפעלה על ידי השחתה או השמדתם של נתונים.

ניקוי וירוסים בחיפה והקריות איך וירוס מחשב תוקף

לאחר שווירוס התחבר בהצלחה לתוכנית, לקובץ או למסמך, הוירוס ישכב רדום עד שנסיבות מסויימות במחשב, יגרמו להפעלתו של הוירוס. על מנת שוירוס ידביק את המחשב שלך, עליך להריץ את התוכנית הנגועה. מה שבעצם גורם להרצת קוד הוירוס. משמעות הדבר היא שווירוס יכול להישאר רדום במחשבך מבלי להראות סימנים ותסמינים עיקריים. לעומת זאת, ברגע שהוירוס מדביק את המחשב שלך, הוירוס יכול גם להדביק מחשבים אחרים באותה רשת. גניבת סיסמאות או נתונים, רישום הקשות מקלדת, השחתת קבצים, דואר זבל לאנשי הקשר בדוא"ל, ואפילו השתלטות על המחשב שלך. אלו הם רק חלק מהדברים ההרסניים והמעצבנים שוירוס יכול לעשות.

סוגי וירוסים חמורים יותר וחמורים פחות:

בעוד שווירוסים מסוימים יכולים להיות "שובבים" בכוונה ובאפקט, לאחרים יכולות להיות השפעות עמוקות ומזיקות, לרבות מחיקת נתונים או גרימת נזק קבוע לדיסק הקשיח. גרוע מכך, וירוסים מסוימים מתוכנתים תוך כוונה לרווחים כספיים. טכנאי מחשבים כאיש מקצוע יודע לאבחן את הבעיה ואם יש צורך ישנע את המחשב למעבדת מחשבים.ניקוי וירוסים הוא חלק מהעבודה השוטפת של תחזוקת מחשבים ותיקון מחשבים.

מחפשים טכנאי מחשבים בחיפה והקריות, אמין ומקצועי לניקוי נירוסים? לחץ\י כאן או התקשר\י עכשיו 054-6222-637