גיבוי ושחזור, גיבוי נתונים במחירים מצויינים

טכנאי מחשבים עד הבית עד העסק שירות גיבוי ושחזור, גיבוי נתונים המהיר והמקצועי בחיפה והקריות

התקשרו עכשיו אל מעבדת המחשבים המקצועית

שירות מעבדה מהיר "טכנאי אקספרס" על קטנוע בעל תצורה מותאמת למחשבים

שירותי מחשוב בחיפה והקריות

שמי שרון ואני איש מחשבים מלומד ומנוסה בתחום הסיסטם (IT) ביצעתי גיבויים רבים בתצורות רבות וללקוחות שונים. גיבוי נתונים הוא עניין רציני וחשוב ביותר ואשמח לבצע זאת גם עבורכם.

גיבוי נתונים, בטכנולוגיית המידע,  הוא עותק של נתוני מחשב שנלקחו ונשמרו במקום אחר. לאחר אירוע של אובדן נתונים ניתן יהיה להשתמש בהם כדי לשחזר את הנתונים המקוריים .

גיבוי ושחזור, גיבוי נתונים- SCompuTech
גיבויים- שרון מאירי- טכנאי מחשבים ומנהל רשתות

לגיבוי ושחזור ,גיבוי נתונים, יש מספר סיבות לביצוע:

  •  ניתן להשתמש בגיבויים, לשחזור לאחר אובדן נתונים, מחיקת נתונים או השחתה, או לשחזור נתונים מפעם קודמת.
  •  גיבויים מספקים סוג פשוט של התאוששות מאסון. עם זאת, לא כל מערכות הגיבוי מסוגלות לשחזר כל תצורת מערכות מחשוב או תצורה מורכבת אחרת כגון,  אשכול מחשבים (Cluster), שרת קבצים פעיל, או שרת מסדי נתונים.
  •  מערכת גיבוי מכילה לפחות עותק אחד של כל הנתונים החשובים, ובעלי ערך לשמירתם. דרישות אחסון הנתונים יכולות להיות גבוהות כדי לוודא את קיומו של המידע שגובה. בכדי לספק מערכת מובנית במיוחד לאחסון כזה, ניתן להשתמש במודלים שונים למאגר המידע. ישנם סוגים שונים של התקני אחסון נתונים. ישנם המשמשים להעתקת גיבויים של נתונים שכבר נמצאים באחסון משני לקבצי ארכיב.
  •  ישנן גם דרכים שונות שניתן לארגן התקנים אלה. כדי לספק פיזור גיאוגרפי (לגבות מידע לאתר פיזי מרוחק), אבטחת מידע, ניידות. הנתונים הנבחרים מחולצים ומוסבים לפורמט אחסון. התהליך יכול לכלול שיטות להתמודדות עם נתונים פעילים, כולל קבצים פתוחים, כמו גם דחיסה, הצפנה ושכפול. טכניקות נוספות חלות על גיבוי שרת לקוח ארגוני (שרת תחום- Domain). תוכניות גיבוי עשויות לכלול הרצות שחזור "יבשות" המאמתות את אמינות הנתונים המגובים.
  •  ישנן מגבלות וגורמים אנושיים המעורבים בכל תוכנית גיבוי.