תיקון מחשבים בחיפה והקריות:

 מדוע את תיקון המחשבים מוטב להשאיר למֻמְחִים:

 

כאשר אתה מחזיק במחשב אתה עלול , במידה מסויימת, להיקשר אליו. זה טבעי . באותו אופן, במידה והחברה שבה אתה עובד משתמשת במחשבים, הרי שהמחשב עוזר לך לבצע את עבודך ולכן אתה עלול להיקשר אליו. פעמים רבות יש למחשבים בעיות אבל אנו שקועים מידי בהם מכדי לשים לב לכך. באופן דומה,לפעמים אנחנו גם שקועים מידי בעסק שלנו מכדי להבחין בבעיות. בשורה התחתונה, כאשר הבעיה צצה לראשונה, עדיף שמֻמְחֶה יבחן זאת בהקדם האפשרי.

1. בעיית מחשב קטנה כמעט תמיד הופכת לבעיה גדולה :

ישנם מספר דברים מרכזיים שמשתמש מחשב יכול לעשות אשר יגרמו לבעיה עצומה בהמשך הדרך. אותן הבעיות חוזרות על עצמן בקרב שאר המשתמשים שבמקום העבודה, זאת בשל הרגלי המחשב הדומים של המשתמשים במחשב בבית ובמחשב שבעבודה. הרגלים אלו כוללים:

  • שימוש מופרז בתוכנות ניקוי וסריקה של שיפור ביצועים.
  • סירוב להבחין בהודעות שגיאה.
  • כשלים בהסרה של תוכנות וקבצים מיותרים.
  • לא מבוצעים פעולות תחזוקה באופן שבשגרה
 

כשלא מתקנים את הבעיות הללו מייד הן מחמירות. כאשר הבעיות מחמירות הן בסופו של דבר מביאות את המחשב להיות בלתי שמיש. אי לכך יש צורך במֻמְחֶה המחשבים ובעלות גבוהה יותר ממה שהיה לפני כן. השורה התחתונה היא שטיפול נכון במחשב ובדיקות שגרתיות אצל מֻמְחֶה הן חשובות הן לתקינות והן לארנק שלכם. כפי שאתה לא צריך להמתין שנים בלי לראות את הרופא שלך, כך המחשב שלך לא צריך להמתין שנים בלי לראות את המֻמְחֶה.

2. חָשׁוֹב על הבעיות שיש לפני אתה פוגש במֻמְחֶה המחשבים.

כמו שרוב המֻמְחִים יגידו לך: אנחנו לא קוראי מחשבות, אנחנו צריכים לדעת מה הבעיות בערך, כדי לדעת לאיפה לגשת ולתקן. אתה לא צריך להיות בעל תואר כדי שתוכל להבחין מה הבעיה עם המחשב שלך. אבל לפגוש את המֻמְחֶה רק כדי להגיד שהמחשב מתנהג מוזר, לא יעזור, לא לך ,למחשב שלך או למֻמְחֶה. תקשורת נכונה יכולה לגרום לכך שיאבחנו את המחשב ויתקנו אותו כמה שיותר מהר. לעומת המצב שהמֻמְחֶה צריך לנחש מה לא בסדר. במצב כזה יתכן שתיקון המחשב יערוך זמן רב יותר מאשר המצב שבו התקשורת עם מֻמְחֶה תיקון המחשבים טובה יותר.

לפעמים התקשרות ותיאור מה לא בסדר עם המחשב, יתנו לך תחושה רגועה יותר, בעיות מחשב יכולות להיות מדאיגות ומפחידות. ביחוד אם אתה מסתמך על המחשב כדי להתפרנס. תקלה מאוד פשוטה עלולה לקרות וזה יראה לך "סוף העולם" אבל למֻמְחֶה זה יהיה תיקון פשוט.

3. לכל המחשבים יש תאריך תפוגה.

כולנו היינו רוצים שהמחשב יגיע עם חותמת תאריך תפוגה, מתי רשמית המחשב יפסיק להיות פעיל. אבל, למרבה הצער, מאוד דומה למכונית, אין זה כך. זה נובע בין השאר מהתקדמות הטכנולוגיה של החלקים במחשב. אפילו עם החלפה מתמדת של חלקים וטיפול טוב, המחשב בסופו של דבר יסיים את שרותיו. לעיתים תוכל לשמוע את זה מאיש המחשבים כבר בשיחה טלפונית. זהו לא סוף העולם, זה קורה. ללמוד לשפוט מתי מספיק להחליף חלקים ולסיים, זו אמנות באותה מידה שזה מדע. אתה חייב למצוא איזון בין האהבה שלך למחשב לבין ה"שכל הישר". בסופו של דבר תשקיעו יותר ממה שיעלה לכם להחליף את המכונה.

בסופו של יום העצה הכי טובה לגבי כל אדם ששוקל לתת את המחשב לתיקון היא: תמיד לחשוב ,האם המצב ,לשיקול דעתך, נובע או לא נובע, מההיקשרות שלך למחשב. 

בכדי לענות על שאלותיך או לספק תמיכה במחשבים ותמיכה ב- IT באזור חיפה והקריות אנא פנו אלינו נשמח לשמוע מכם. SCompuTech היא מעבדת – IT המובילה באזור הצפון במשך למעלה מ- 8 שנים. יש לנו את הניסיון והידע הטכני שיעזור לך בבית או לעסק שלך בבעיות הטכנולוגיה שלך. אנו מבינים טכנולוגיה כך שאת\ה לא תצטרך.

 

 

הסבר על תיקון מחשבים :

זהו תהליך של זיהוי, איתור ופיתרון בעיות ותקלות במחשב לקוי.  זהו תחום נרחב הכולל כלים, טכניקות ונהלים רבים, המשמשים לתיקון חומרה , תוכנה או בעיות רשת / אינטרנט.
מושג זה ידוע אף בשם תחזוקת מחשבים .

 

 

מבוצע על ידי טכנאי מחשבים מֻמְחֶה.

תקלה בחומרה בדרך כלל מחייבת איבחון פיזית של מחשב ובדיקה אם יש חריגות.

רכיבים חשודים, כגון זיכרון רנדומלי (RAM), דיסק קשיח, ספק כוח או כונן אופטי עשויים להיבדק בנפרד, זאת כדי לפתור בעיות אם מתגלה שגיאה באחד מאלו, ובמידת הצורך, להחליף את הרכיב התקול. בדרך כלל נדרשים ציוד ואביזרים מיוחדים כדי לפרק ולהרכיב מחדש את המחשב.

תיקונים ברמת תוכנה

בעיות מחשבים שמקורן בתוכנה, קשורות בדרך כלל לתצורה או עדכונים של מערכת ההפעלה, יישומים מותקנים, וירוסים ושירותי תוכנה אחרים.

אינטרנט ורשתות

באופן דומה, פתרון תקלות רשת ואינטרנט מאפשרים למחשב תקין להשתמש במגוון שירותי הרשת המקומית והאינטרנט הזמינים.

תיקון מחשבים בקריות השירותים כוללים:

אבחון חומרה מלא
הזמנת חלקים והתקנתם
שדרוג זיכרון וכונן קשיח.

תיקוני חומרה מחוץ לאחריות
במחשבי מותג אחרים עשויים לכלול:

החלפת זיכרון וכונן קשיח.

שירותי תיקון תוכנה כוללים:

התקנת מערכות הפעלה ותוכנות
התאוששות מאיבוד נתונים והערכות אסון.
פתרון בעיות ברשת האלחוטית
הסרת וירוסים, תוכנות ריגול והסרת תוכנות פרסום שונות

 

חלק ממותגי מחשבים שאנו עובדים איתם

כתיבת תגובה