תיקון מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות

תיקון מחשבי לנובו Lenovo בחיפה והקריות

Smarter Technology for All

תיקון מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות

מעבדת מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות: יש ברשותך מחשב Lenovo, אנו מתקנים אף אותו! ממסך שבור, מקלדת פגומה, ציר שבור, לשקע חשמל פגום, בעיות מחברי חשמל, מסך כחול, או מסך שחור, התרסקות חלונות, תאורה אחורית, אף לוח אינוורטר תקול וכל התקלות האחרות של Lenovo  (לנובו) .

תיקון מחשבי Lenovo (לנובו) בחיפה והקריות תצוגת מסך מחשב נייד והחלפת LCD.

האם יש צורך בשירות החלפת המסך הנייד של Lenovo?  אנו מסוגלים לתקן את כל המסכים השבורים של המחשבים ניידים  Lenovo (לנובו) .גם אם הם במצב די גרוע. אנו מסוגלים להסיר את המסך ולהחליפו במסך אחר שנבנה על ידי יצרן OEM. לאחר החלפת המסך, מסך המחשב הנייד של Lenovo יראה ויתפקד בדיוק כמו ביום שקניתם אותו.

מעבדת מחשבי Lenovo (לנובו) בחיפה והקריות שדרוג הכונן הקשיח למחשב.

האם נגמר מקום האכסון במחשב הנייד של Lenovo? האם אתה חש שהמחשב עובד קצת איטי? ובכן, אתה יכול להרוג שתי ציפורים באבן אחת. באמצעות שירות שדרוג הכונן הקשיח של Lenovo למחשב הנייד שלנו. אנו נתקין כונן Solid State Disk חדש (SSD) במחשב הנייד של Lenovo. וכתוצאה מכך, למחשב שלך יהיה הרבה יותר מקום ושידרוג הביצועים יהיה עד פי 5 מהמהירות של לפני השדרוג.

החלפת מקלדת מחשב נייד:

האם המקלדת של המחשב הנייד Lenovo אינה פועלת כראוי? האם חסרים מקשים מסוימים או שאינם מגיבים בעת ההקלדה? ייתכן שתצטרך להחליף את מכלול המקלדת. אנו יכולים להחליף מקלדות בכל סוגי המחשבים הניידים של Lenovo. צרו קשר ידעו אותנו בקשר לדגם המחשב, וניתן לכם הצעת מחיר.

בעיות בהטענה למחשבים ניידים של Lenovo

האם אתה נתקל בבעיות טעינה במחשב הנייד של Lenovo? האם המחשב הנייד של Lenovo אינו עובד מספיק זמן מחוץ לחשמל, זאת לעומת לכשהיה חדש? רוב הסיכויים שאתה צריך להחליף את הסוללה או את שקע הטעינה. אנו יכולים לעזור לך לתקן את בעיות החשמל בכל הקשור למחשבים ניידים של Lenovo.

שדרוג זיכרון RAM למחשב.

האם אתה שם לב שהמחשב הנייד של Lenovo פועל הרבה יותר לאט מכפי שהורגלת? האם לוקח זמן רב לטעון תוכנות או שאתה מקבל כל הזמן הודעות שגיאה מוזרות שצצות? במקרה זה, ככל הנראה אתה זקוק לשירות האופטימיזציה של המחשב הנייד ללנובו. בעזרת שירות זה אנו מבצעים אופטימיזציה למחשב הנייד של Lenovo. הוא יפעל כמו ביום בו קנית אותו.

מעבדת תיקוני מחשבי Lenovo (לנובו) בחיפה והקריות החלפת לוח למחשבים הניידים.

האם משטח המגע הנייד של Lenovo שלך, מתנהג באופן לא טוב או בכלל לא עובד? אנו יכולים לעזור לך להחזירו למצב הרצוי. פתרנו בעיות כ "לא ניתן להקליק על משטח המגע" במחשבים ניידים של Lenovo .

פשוט התקשר אלינו ונשמח לספק לך הערכה.

מעבדת מחשבי Lenovo (לנובו) בחיפה והקריות תיקון נזק נוזלים למחשב נייד.

נשפך משהו על המחשב הנייד של לנובו? ברגע שנוזל נכנס למחשב הנייד זה יכול לגרום למספר רב של תקלות. אנו מומחים בתיקון ושחזור מנזקי נוזלים וברוב הפעמים אנחנו נוכל לתקן ולשקם את המחשב הנייד של Lenovo. במקרה שלא ניתן לתקן את המחשב הנייד של לנובו, אנו יכולים להמשיך לעזור לך ולשחזר את הנתונים שלך .

תיקון מחשבי lenovo לנובו- סוגי מחשבים

תיקון מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות

מחשב שולחני הוא מחשב אישי שמתאים לשולחן העבודה או מתחת לו. יש לו צג או תצוגה אחרת, מקלדת, עכבר, מארז המחשב יכול להיות אופקי או אנכי (לרוב אנכי) ובגדלים שונים. שלא כמו מחשב נייד, שהוא נייד, מחשב שולחני הוא נייח ונועד להישאר במיקום אחד.

 

מחשב שולחני Lenovo

תיקון מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות

מחשבים ניידים, המכונים גם נוט בוק, הם מחשבים ניידים שתוכלו לקחת איתכם ולהשתמש בהם בסביבות שונות. הם כוללים מסך, מקלדת, משטח מגע המשמש כעכבר. מכיוון שמחשבים ניידים נועדו לשימוש תוך כדי תנועה, יש להם סוללה המאפשרת להם לפעול מבלי שיהיו מחוברים לשקע חשמל. מחשבים ניידים כוללים גם מתאם מתח המאפשר להם להשתמש ישירות מהחשמל ולהטעין מחדש את הסוללה.

מחשב נייד Lenovo

תיקון מחשבי Lenovo לנובו בחיפה והקריות

מחשב All-in-One מרכז את כל רכיבי החומרה הפנימיים של המחשב השולחני ו"יוצק" אותם לאותו מארז שמכיל את גם הצג. התוצאה הכוללת היא שהמחשב תופס פחות מקום ממחשב שולחני ולעיתים קרובות, המראה נקי יותר מכיוון שיש פחות חוטים הנראים לעין. כיום, המותגים הפופולריים ביותר המייצרים מחשבי All-in-One כוללים Acer, Apple, ASUS, Dell, HP ו- Lenovo.

מחשב "הכל באחד" Lenovo